Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boxerky

Nic se nevyrovná nádhernému "křupacímu" zvuku, který uslyšíte, když prolomíte někomu čelist s těmito špatnými pomocníky. Boxovací rukavice jsou kriminálníkovi nejlepší přátelé obzvláště, když jste chycen v obklopení pěstního boje.


Katana

Obrazek

Úzká a stylová, tato zbraň je opravdu dílem umění. Oslň oponenty s tvým mistrovským ovládání katany, pak je rozmetej na mále kousky. Kdo chce Sushi? :)


Lopata

Obrazek

Ačkoli aktuální použití pro lopatu ještě není potvrzené, co byste s ní mohli udělat, jestliže byste s ní nezmlátili lidi k smrti?


Hasící přístroj

Obrazek

Je pravda, že se hasící přistroj bude moci použít pro určitou věc (hašení). Bude mít pravděpodobně to samé použití v SA jako lopata - k dorážení


Řetězová pilaObrazek

Všemocná řetězová pila z Vice City je zpět! Jak si asi většina z vás vzpomene, krev bude stříkat a rozmazávat se na obrazovce, když ji použijete. V San Andreas konečně přinese realistické animace, reakce, a stříkání krve pro tuto těžkou váhu.

9mm Pistol

Obrazek

Zde je první zbraň, která vypadá jak glock nebo spíš beretta. Je sice slabá, ale zato levná a lze ji lehce nalézt.


Pistole s tlumičem

Obrazek

Skvělá pro tiché loupeže, bude hrát klíčovou roli v SA. Pistole s tlumičem pomůžou hráči, aby se proplížil domy, aniž by byl nespatřen, když bude vykrádat.


Uzi SMG

Obrazek

Má pevnou železnou pažbu. Tento samopal se stal základní osobní zbraní jednotlivce v izraelské armádě.

 

 

 

Uzi

Obrazek

Uzi, populární mezi gangstery, bude pravděpodobně jedna z nejvíce oblíbených zbraní v San Andreas. Protože když budete mít ještě jednu, tak si ji vezmete do druhé ruky a budete střílet oběma naráz!

Tec-9

Obrazek

Tec-9, další zbraň populární mezi zločinci, se vrátí do SanAn. Tento model je podobný tomu, co je ve Vice City. Textury byly o trochu vylepšeny pro lepší vzhled a pocit.

MP5

Ve Vice City patřila k velice silným polo-automatickým samopalům. Dala se použít jak při střelbě z auta, tak i za chuzi. Využita hlavně jednotkou S.W.A.T, protože uděluje velké rány vzhledem k její malé velikosti.


Shotgun

Obrazek

Od roku 1800 se brokovnice začaly účastnit americké hitorie. Jsou užívané pro rekreaci, lovení a k sebeobraně. Během let se objevilo stovky různých modelů.

AK-47

Obrazek

Dodatečně přijatá pro potřeby Sovětské armády, AK47 se stala hlavní zbraní mezi teroristy a právními skupinami v mnoha zemích světa. Silná, robustní a smrtelně přesná, tato zbraň byla navržena jako odpověď na standartní zbraň M16, kterou vlastnila americká armáda.M16

Obrazek

Toto je silná automatická zbraň, která bude velice účinná na hromadné zneškodňování lidí. Je podobná M60 z Vice City, a také bude hrát hlavní roli.


Raketomet

Obrazek

Klasický raketomet se vrací zpět. Opět přináší chaos a zmatek ze staré školy. Naprosto nic vám nestojí v cestě před stisknutím spouště - ale dávej pozor. Výbuch vozidel může způsobit řetězovou reakci výbuchů, jenž vás mohou zabít.

 

 

Zoznam zbraní


Boxer
 


Bejsbolka
 


Policejní obušek
 


Tágo
 


Golfová hůl
 


Lopata
 


Nůž
 


Katana
 


Motorová pila
 


Colt 45 (možno 2x)
 


Tlumený Colt 45
 


Desert Eagle
 


Tec 9 (možno 2x)
 


Micro Uzi (možno 2x)
 


MP 5
 


Chromovaná brokovnice
 


Upilovaná brokovnice
 


Bojová brokovnice
 


M4
 


AK-47
 


Lovecká puška
 


Sniperka
 


Molotovův koktejl
 


Granáty
 


Slzák
 


Plastická trhavina
 


Plamenomet
 


Minigun
 


Raketomet
 


RPG
 


Zelený sprej
 


Foťák
 


Hasící přístroj
 


Padák
 


Brýle pro termální vidění
 


Brýle pro noční vidění
 


Jet pack
 


Dálkové ovládání
 


Hůl
 


Květiny
 


Robertek 1
 


Robertek 2
 


Vibrátor 1
 


Vibrátor 2
 


Mobilní telefon